Helyettesítés
erzsebet, 2019/2020?
dátum
osztály
tanár

Az órarendihez képest változó óraA helyettesítés
jellege
Az órát tartó
tanár neve
óraosztálytantárgyhiányzóterem
2020-01-24 20:44:40
1.8.a Informatika CS2   Bereczky Zsoltösszevonás Hidvégi Anikó Csilla
1.6.c Matematika ALAP   Ságiné Szlovák Erzsébethelyettesítés Meszes Judit
1.8.bc Angol nyelv NY1   Nádlerné Szűcs Veronikaösszevonás Horváthné Gergely Edit
2.9/Ny.d Informatika CS2   Bereczky Zsoltösszevonás Hidvégi Anikó Csilla
2.9.a Matematika ALAP   Ságiné Szlovák Erzsébetösszevonás Wildné Grób Mária
2.5.b Angol nyelv NY1   Nádlerné Szűcs Veronikahelyettesítés Mildner Andrea Lívia
3.6.a Osztályfőnöki ALAP   megtartva (plusz) normál Bartha Gézáné
3.6.a Matematika ALAP   Ságiné Szlovák Erzsébetelmarad-
4.8.b Matematika ALAP   Meszes Juditelmarad-
4.10.c Matematika CS1   Ságiné Szlovák Erzsébetösszevonás Zaymus Tímea
4.12.c Angol nyelv NY1   Nádlerné Szűcs Veronikaösszevonás Holtsuk Beáta
4.8.b Kémia ALAP   megtartva (plusz) normál Simon Tibor
5.9.bc Angol nyelv NY1   Nádlerné Szűcs Veronikaösszevonás Ambrus Krisztina
6.7.c Fizika ALAP   Bereczky Zsoltelmarad-
7.9.a Testnevelés és sport ALAP   Farkas Istvánelmarad-
7.10.c Angol nyelv NY1   Nádlerné Szűcs Veronikaelmarad-
7.9.b Ének-zene ALAP   Vereckei Attilaelmarad-
7.11.d Matematika CS2   Uhlár Lászlócsop4elmarad-
7.10.b Testnevelés és sport ALAP   Täicht Istvánelmarad-
7.10.a Matematika ALAP   Ságiné Szlovák Erzsébetelmarad-
7.5.a Tanulószoba ALAP   Prokisch Péterelmarad-
7.10.c Angol nyelv NY1   Mildner Andrea Líviaelmarad-
7.11.c Fizika ALAP   Meszes Juditelmarad-
7.10.c Német nyelv NY1   Fodorné Farda Évaelmarad-
7.11.d Matematika CS1   Győzőné Friedmann Ritaelmarad-
7.7.c Biológia-egészségtan ALAP   Láng Istvánelmarad-
7.11.b Matematika ALAP   Harangos Zsuzsannaelmarad-
7.9.c Informatika TAG   Hidvégi Anikó Csillaelmarad-
7.11.a Testnevelés és sport ALAP   Bélai Ágnes Máriaelmarad-
7.12.abcd Angol nyelv EÉE   Kádár Kata Magdolnaelmarad-
7.12.abcd Spanyol nyelv EÉE   Hohlné Nemes Dóraelmarad-
8.10.c Testnevelés és sport ALAP   Szederkényi Miklóselmarad-
8.7.abc Tanulószoba ALAP   Katonáné Mundi Beaelmarad-
8.10.a Testnevelés és sport ALAP   Orbán Sáraelmarad-
8.9.b Testnevelés és sport ALAP   Farkas Istvánelmarad-
8.11.a Testnevelés és sport ALAP   Bélai Ágnes Máriaelmarad-
8.5.a Tanulószoba ALAP   Prokisch Péterelmarad-
9.7.abc Tanulószoba ALAP   Katonáné Mundi Beaelmarad-
9.12.a Református hittan ALAP   Ágoston Csabaelmarad-
MaYoR - 2002-2019 © GPL